Tepelnoizolačné sklo ECLAZ

ECLAZ® - najlepšie tepelnoizolačné sklo od Internorm

Výber okien s vhodným izolačným sklom sa pri plánovaní stáva čoraz dôležitejším. Štíhle rámy okien s veľkou plochou skla a vynikajúce tepelno-izolačné sklo sú základným predpokladom v modernej architektúre. Veľké okná preto vyžadujú špičkové izolačné sklo, ktoré na jedenej strane vynikajúco izoluje a na druhej strane vpustí do interiéru veľa svetla.

Aby ste získali ešte viac prirodzeného svetla do miestnosti, Internorm ponúka prémiové sklo s pokovením ECLAZ®  už v štandarde pri všetkých oknách. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až do 10% viac denného svetla – dokonca aj pri izolačnom 3-skle. Tým budú obytné priestory ešte svetlejšie a príjemnejšie a sklo zároveň zabezpečí vynikajúcu izoláciu okna a zvýšenú energetickú efektivitu.

Vaše výhody

Vďaka prémiovému sklu s pokovením ECLAZ® získate ihneď v každom našom okne najlepšie tepelno-izolačné sklo od Internormu. Toto izolačné sklo ponúka zvýšenú energetickú účinnosť a top tepelnú izoláciu. Ďalšia výhoda: aj ako izolačné 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a priestory sú svetlejšie a príjemnejšie.

Okrem výbornej tepelnej ochrany a vynikajúcej izolácie okna ponúka toto prémiové sklo s pokovením ECLAZ® ešte ďalšie výhody.

Button_ECLAZ

V porovnaní s komerčne dostupnými sklami ponúka ECLAZ®:

Viac svetla
Až do 10% viac denného svetla vo Vašich miestnostiach – rozhodujúca výhoda špeciálne v zimných mesiacoch. Pretože prirodzené svetlo je lepšie pre zdravie a zabezpečuje príjemný pocit pohody.

Väčšia energetická účinnosť
Sklo vynikajúco izoluje vnútorné priestory a tým redukujem náklady na vykurovanie. Vďaka tomuto izolačnému sklu je energetická účinnosť v budovách veľmi dobrá a dosahuje až o 11 % menej CO2-emisií.

Vizuálny komfort / viac estetiky
ECLAZ® extrémne prepúšťa svetlo a zabezpečuje aj pri izolačnom 3-skle svetlú atmosféru v interiéri. Výhľad von je jasný a farebne neutrálny. Taktiež pohľad cez tabule skla z vonku je prirodzene pekný, pretože sklo má nízku reflexiu.

Komfort v miestnosti 
Váš obytný priestor s ECLAZ® je ešte svetlejší a príjemnejší, pretože pri tomto izolačnom skle sa využíva prirodzená energia zo slnka. Vďaka vysokej priepustnosti svetla prechádza viac denného svetla do interiéru. To zaručuje útulnosť, príjemnú klímu v miestnosti a vysoký komfort bývania.