Vyrábame vchodové dvere presne podľa Vašich požiadaviek

Každé Internorm vchodové dvere sú unikát. Pretože každé vchodové dvere sú vyrábané presne na mieru a presne podľa Vašich požiadaviek. Na výber máte päť hliníkových systémov dvier a dva drevo-hliníkové systémy dvier s nespočetnými modelmi. Vytvorte si Vaše vchodové dvere presne podľa Vašich predstáv. Rozhodnite sa medzi dverami s celoplošnou platňou alebo sklenou výplňou a potom si zvoľte želané bočné časti, nadsvetlíky, kľučky, farby atď. Nie sú Vám kladené žiadne hranice.

Naše vchodové dvere sú dostupné v rôznych dizajnoch – vhodných k Vášmu štýlu domu a vhodných k Vašim Internorm oknám. Aby ste v množstve vchodových dvier našli rýchlejšie model, ktorý sa k Vám hodí, rozdelili sme rôzne stavebné štýly do štyroch dizajnových štýlov.

Samozrejme kladieme veľký dôraz na kvalitné spracovanie a zabudovanie osvedčených bezpečnostných uzamykaní. Naše dvere nie sú síce žiadne klasické bezpečnostné dvere, aké by boli potrebné napríklad na miestnosť s trezorom v banke. Avšak naše bezpečnostné dvere sú vďaka kvalitnému bezpečnostnému systému uzamykania testované až do bezpečnostnej triedy RC2 a tým zabezpečujú vynikajúcu ochranu voči vlámaniu.

VYTVORTE SI VASE INDIVIDUALNE VCHODOVE DVERE

Pomocou našho dizajnéru dvier si môžete vytvroriť Vaše individuálne vchodové dvere úplne jednoducho online.
door-designer
door-designer

VYTVORTE SI VASE INDIVIDUALNE VCHODOVE DVERE

Pomocou našho dizajnéru dvier si môžete vytvroriť Vaše individuálne vchodové dvere úplne jednoducho online.

Hliníkové vchodové dvere

Perfektná ochrana voči vlámaniu v peknom dizajne – to Vám ponúkajú Internorm hliníkové vchodové dvere. Sériovo 5 bodové uzamykanie renomovaného výrobcu KFV robia tieto dvere bezpečné voči zlodejom. Na výber máte viaceré modely dvier. Farby, madlá a sklá si môžete zvoliť presne podľa Vašich predstáv. Vo vnútri dvier sa nachádza viacvrstvová platňa, ktorá zabezpečuje lepšiu tepelnú a vyššiu zvukovú izoláciu.

Hliníkové vchodové dvere môžu byť samozrejme vybavené systémom vstupu na odtlačok prsta, Keypad (Codetastatur) – ovládaním pomocou klávesnice alebo ďalšími bezpečnostnými systémami.

VEĽKÝ VÝBER MODELOV VCHODOVÝCH DVIER

Internorm ponúka na výber množstvo rôznych druhov dizajnov hliníkových vchodových dvier. Vchodové dvere s plným panelom, so sklenou výplňou alebo bočné časti – rozhodnite sa, ktoré vchodové dvere sa najlepšie hodia k Vášmu domu.
Veľký výber modelov vchodových dvier

Drevo-hliníkové vchodové dvere

Drevo vytvára nezameniteľný vzhľad, poskytuje teplo a útulnosť a výrazne prispieva k príjemnej atmosfére. Vlastnosti, ktoré sú v oblasti vchodu dosť dôležité. Pretože práve tam, keď je priestor v predsieni otvorený alebo kombinovaný s obývacou izbou, je dôležitý celkový dojem pri vstupe.

Pri takomto stavebnom rozvrhnutí je ale veľmi dôležitá tepelná izolácia, aby sa zabránilo vysokým nákladom na kúrenie a tepelným stratám. A tu ste u nás správne! Vzhľadom na kombináciu materiálov z dreva, termopeny a hliníka dosahujú drevo-hliníkové dvere od Internorom obzvlášť dobré U-hodnoty a zabezpečujú vynikajúcu zvukovú izoláciu.

INDIVIDUÁLNY DIZAJN VCHODOVÝCH DVIER

Každé drevo-hliníkové vchodové dvere od Internorm môžu byť vyhotovené v rôznych variantoch. Vyberte si medzi vchodovými dverami so sklenou výplňou pre viac svetla, bočnými svetlíkmi, plným panelom a ešte oveľa viac.
Individuálny dizajn vchodových dvier
Príslušenstvo vchodových dvier

Príslušenstvo vchodových dvier

Samozrejme Vám ponúkame veľký výber možností stvárnenia pre Vaše Internorm- vchodové dvere. Podľa modelu a štýlu Vašich dvier môžete si vybrať vhodné kľučky, farby a sklá a tak si vytvoriť úplne osobné a individuálne vchodové dvere.

Prvú predstavu, ako by mohli Vaše vchodové dvere vyzerať, môžete získať aj pomocou programu Internorm-dizajnéra dvier. Vytvorte si online Vaše vysnívané dvere a zároveň si ich vložte do fotografie Vášho domu.