Slnečná ochrana

Zdvojené okno

Žalúzia, plisovaná roletka alebo dvojito plisovaná roletka Duette® sú integrované priamo v okne medzi tabuľami skla a tým chránená pred znečistením. Nepríjemné čistenie lamiel patrí minulosti. Na želanie je možné ovládanie tieniacej techniky aj bez externého zdroja energie pomocou fotovoltaického modulu a akumulátora (I-tec Tienenie). Vďaka I-tec SmartWindow môžete využiť pohodlné ovládanie cez tablet alebo smartphone.

Zdvojené okno

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Rôzne pozície lamiel vonkajších žalúzií prepožičiavajú fasáde stále nový zaujímavejší vzhľad. V interiéri umožňuje optimálne riadenie a reguláciu svetla a tepla. Na želanie sú dostupné naše vonkajšie žalúzie RETROLux s možnosťou regulácie denného svetla. Dodatočne môžu byť kombinovateľné s ochranou proti hmyzu.


Predokenná roleta

Rolety kompletne zatemňujú Vaše priestory a sú zároveň dodatočne perfektnou tepelnou a poveternostnou ochranou. Internorm rolety sú dostupné samostatne alebo už montované na okne. Možná je taktiež kombinácia s ochranou proti hmyzu.

Predokenná roleta

Nadokenné minirolety

Nadokenné minirolety

Nadokenné minirolety sú kompletne namontované na okne a hodia sa špeciálne pre renovácie. Kombinácia s ochranou proti hmyzu je tiež možná.


Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie sú namontované priamo na krídle okna. Žalúzia alebo plisovaná roletka sú dostupné v mnohých farbách. Krytku žalúzie je možné farebne prispôsobiť vnútornej farbe okna.

Vnútorné žalúzie

Okenice

Okenice

Okenice z hliníka sú nanajvýš ľahko čistiteľné a môžu byť vyhotovené v mnohých farbách. Okrem štandardných variant s jedným priechodným panelom sú na výber ešte aj ďalšie možnosti vyhotovenia. Dodatočne je možné okenice kombinovať aj s ochranou proti hmyzu.


Energeticky sebestačná tieniaca technika

S I-tec Tienením ponúka Internorm energeticky sebestačnú ochranu pred slnkom v zdvojených systémoch okien KV 440 a HV 350. Žalúzie, plisované roletky alebo dvojito plisované roletky Duette® sú integrované medzi tabuľami skla a sú ovládané pomocou fotovoltického modulu alebo externého elektrického zdroju. Automatický modus dodatočne umožňuje s rozpoznaním dňa a noci samočinné vytiahnutie žalúzie pri východe slnka a stiahnutie žalúzie pri západe slnka.