Okná príslušenstvo

Nespočetné možnosti stvárnenia

Vždy ste si mysleli, že okno je predsa iba okno? A načo potrebujem príslušenstvo?
Radi Vám dokážeme opak a ukážeme Vám fantastický svet rôznych možností stvárnenia Internorm produktov. Spoznajte našu rozsiahlu ponuku príslušenstva a zistíte, že možnosti sú takmer neobmedzené.

KĽUČKY

Naše kľučky sa pohodlne držia v ruke a môžu byť v oblom, hranatom alebo plochom prevedení. Najskôr sa rozhodnite, ktoré kľučky použijete vo Vašom interiéry a podľa toho si vyhľadajte vhodnú kľučku z nášho sortimentu.
Kollektion

SKLÁ

Všetky izolačné a ESG – kalené bezpečnostné sklá, ktoré sú zabudované do našich okien, pochádzajú z vlastnej výroby. Okrem toho Vám ponúkame ešte aj špeciálne sklá, ako Satinato, Linea atď..

FARBY

Náš svet farieb je pestrý a siaha od prírodných tónov cez celé spektrum RAL farieb až ku klasickým šedým odtieňom. Pomocou našich vzorkovníkov farieb, ktoré vám naši obchodní partneri radi požičajú, si môžete vybrať farbu okien podľa najjemnejších farebných odtieňov, tak aby sa hodila k fasáde domu i interiéru.
Ochrana pred vlámaním

OCHRANA PRED VLÁMANÍM

Významnou súčasťou príslušenstva je aj účinná ochrana pred vlámaním. Naše okná sú principiálne vybavené základným zabezpečením, ktoré je možné kedykoľvek vylepšiť. Vďaka bezkonkurenčnému Internorm I-tec Uzamykaniu sme však preukázali, že v otázkach zabezpečenia okien pred vlámaním sme v našej branži priekopníkmi nových riešení.

SLNEČNÁ OCHRANA

Tieniaca technika Vám umožní rozhodovať, kde a koľko svetla necháte preniknúť do Vašich miestností. Okrem bežne predávaných systémov, ako sú vonkajšie žalúzie a rolety, ponúkame aj taktiež unikátne zdvojené okná. Tienenie je integrované medzi tabule skla a je možné ho ovládať aj pomocou energeticky nezávislého I-tec Tienenia.
Slnečná ochrana
Ochrana proti hmyzu

OCHRANA PROTI HMYZU

Vyhláste boj otravnému hmyzu a použite účinné systémy na ochranu pred hmyzom. U nás ich získate v podobe rolovacej, otváracej, pevnej alebo ako posuvný rám, voľne predajný alebo už namontované na okne. Kombinovateľnosť s tieniacou technikou je bezproblémová.

VETRANIE OBYTÝCH MIESTNOSTÍ

Aj vetranie obytných miestností môžete vďaka Internormu integrovať už priamo do okna. To je zásadnou výhodou oproti centrálnemu riešeniu vetrania. Pretože s Internorm I-tec Vetraním môžete vetrať každú miestnosť individuálne. Vetranie sa nachádza v ráme okna, okno nie je potrebné už viac otvárať.
Vetranie obytných miestností
Riadenie domácností

RIADENIE DOMÁCNOSTÍ

Kontrolu zatvorenia okien ako aj ovládanie tieniacej techniky a vetrania je možné obsluhovať pohodlne z domu pomocou systému riadenia domácností. Samozrejme môžete naše systémy skombinovať aj s bežne dostupnými systémami na riadenie domácností ako je Loxone Smart Home. Ponúkame Vám ale aj náš vlastný systém: I-tec SmartWindow.