KS 430

Plast-​hliníkové
Zdvižno-posuvné dvere

I-tec Zasklnenie

Tepelná izolácia (v W/m²K)

Uw do 0,64

Zvuková izolácia (v dB)

33 - 43

Bezpečnosť

do RC1N, RC2

Moderná sklenená architektúra vytvára nový postoj k životu. Steny akoby kúzlom zmizli a spájajú interiér s okolitou prírodou. Veľkoplošné zasklenia vytvárajú viac svetla a oživujú vnútorné priestory. Plynule sa rám posúva cez bočnú fixnú časť okna. Veľké sklenené prvky sa dajú ľahko a bez námahy otvoriť . Žiadne uzamykateľné dvere, ktoré vyčnievajú do miestnosti. Žiadne krídlo, ktoré zaberá miesto.

Kvalitný tepelno-izolačný prah zo sklených vlákien zabezpečuje optimálnu tepelnú izoláciu a stabilitu. Sériovo ESG tabule skla chránia pred poranením pri rozbití, plochý prah zabezpečuje komfortný prechod a je ideálny pre bezbariérové stavby. Štandardná kľučka s tlmením zaisťuje plynulé vrátenie kľučky.

COMFORT DRIVE

Internorm zdvižno-posuvné dvere HS330 a KS430 získate tiež na želanie s Comfort Drive. Elektrický pohon zabezpečuje pohodlné otváranie a zatváranie Vašich zdvižno-posuvných dverí a je možné ich prepojiť do Smart Home systémov.

Technické vlastnosti

Rozmer (v mm)

Stavebná hlbka rámu200/203
Pohľadová šírka rámu/krídla169
Pohľadová šírka štulpu ( s 2 krídlami)176
Pohľadová šírka stĺpika ( s 2 krídlami)

Druhy otvárania

Fixné
Otváravé a otváravo/sklopné
Sklopné
Posuvné okno
Uzamykateľné dvere
Posuvné dvere
Dvere s prahom
Von otváravé dvere

Tesnenia

Počet
Farba dorazového tesnenia zvonkučierna

Comfort Drive - vnútorný pohľad

Bezbarierová stavba

Comfort Drive - vnútorný pohľad

Prémiové pokovenie skla ECLAZ®

NOVINKA
Aby ste dostali so interiéru ešte viac svetla, Internorm ponúka prémiové pokovenie skla ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo ešte zosilnia a zabezpečia zreteľne viac denného svetla.

Všetky výhody skla ECLAZ® nájdete tu.