HS 330

Drevo-​hliník
Zdvižno-posuvné dvere

I-tec Zasklnenie

Tepelná izolácia (v W/m²K)

Uw do 0,73

Zvuková izolácia (v dB)

32 - 40

Bezpečnosť

do RC1N, RC2

Zdvižno-posuvné dvere sú spojnicou medzi interiérom a exteriérom. Bezrámové bočné časti, XL formáty a špeciálne riešenia rozširujú priestor o jeho reálne hranice a vytvárajú nový, veľkorysý pocit z priestoru. Hranice medzi interiérom a exteriérom miznú a spájajú interiér s okolitou prírodou.

Harmonicky môžete zladiť svoj obytný priestor, pretože Vám ponúkame k drevo-hliníkovému oknu HF 410 vhodné zdvižno-posuvné dvere s rovnakým dreveným povrchom a farbou. Tým Vám uľahčíme vytvorenie Vášho osobného a harmonického priestoru na bývanie. Optimálnu tepelnú izoláciu a stabilitu zabezpečuje prah so sklených vlákien , ktorý v mieste prechoduje zvonku prekrytý eloxovaným hliníkom.

COMFORT DRIVE

Internorm zdvižno-posuvné dvere HS330 a KS430 získate tiež na želanie s Comfort Drive. Elektrický pohon zabezpečuje pohodlné otváranie a zatváranie Vašich zdvižno-posuvných dverí a je možné ich prepojiť do Smart Home systémov.

Technické vlastnosti

Rozmer (v mm)

Stavebná hlbka rámu209
Pohľadová šírka rámu/krídla178
Pohľadová šírka štulpu ( s 2 krídlami)222
Pohľadová šírka stĺpika ( s 2 krídlami)

Druhy otvárania

Fixné
Otváravé a otváravo/sklopné
Sklopné
Posuvné okno
Uzamykateľné dvere
Posuvné dvere
Dvere s prahom
Von otváravé dvere

Tesnenia

Počet
Farba dorazového tesnenia zvonkučierna

Perfektný vzhľad skla vďaka pevným častiam

Plochý bezbariérový prah

Comfort Drive - vnútorný pohľad

Prémiové pokovenie skla ECLAZ®

NOVINKA
Aby ste dostali so interiéru ešte viac svetla, Internorm ponúka prémiové pokovenie skla ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo ešte zosilnia a zabezpečia zreteľne viac denného svetla.

Všetky výhody skla ECLAZ® nájdete tu.