TERAZ GRÁTIS

Zabezpečte si ekey skener prsta k Vašim vchodovým dverám!

90 ROKOV KVALITY Z RAKÚSKA

SÚ DOBRÝM DÔVODOM NA OSLAVU.

S viac ako 26 miliónmi vyrobených okien a dverí sme značkou okien číslo 1 v Európe. A to 100 % made in Austria.

V INTERNORM TERAZ ZÍSKATE EKEY SKENER PRSTA GRÁTIS!*

Pri kúpe Internorm vchodových dvier odteraz dostanete ekey skener odtlačku prsta grátis.

VÁŠ PRST JE VAŠIM KĽÚČOM

Už viac žiadne otravné hľadanie kľúča, vďaka skeneru prsta. Tento inteligentný systém je namontovaný na Internorm krídlo dvier prípadne plošne lícujúco integrovaný do krídla dvier alebo do madla. Integrovaný skener prsta bezkonkurenčne nahrádza zvyčajný kľúč. Riadiaca jednotka je priestorovo úsporná a bezpečne umiestnená v krídle dvier. Kľúče, karty alebo kódy už nebudú zabudnuté, stratené alebo ukradnuté.

JEDNODUCHO. Dvere môžete otvoriť jediným „potiahnutím prsta“. Svoje oprávnené osoby si ukladáte sami – bez technika alebo PC.

KOMFORTNE. Váš kľúč je vždy „po ruke“. Inteligentný softvér sa učí pri každom použití a rozpoznáva rast detských prstov alebo zmeny používateľských návykov.

BEZPEČNE. Váš jedinečný odtlačok prsta je bezpečnejší ako kľúč, ktorý je možné ukradnúť alebo stratiť. Manipulácia so systémom zvonku je nemožná. Neoprávnené zverejnenie je vylúčené. Skener je spravidla s rozhraním Bluetooth (BT) a voliteľne aj s transpondérom. Skener prstov sa programuje a spravuje pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu. Pripojenie Bluetooth je zabezpečené 6-miestnym párovacím kódom. Vhodné pre telefóny alebo tablety Apple a Android.

* platí pre nákup vchodových dverí Internorm v období od 1. júla 2021 do 31. decembra 2021.