Dvere podľa Vášho želania

Od jednoduchých po luxusné – stvárnenie vchodových dvier je prenechané úplne na Vás. Dvere v kombinácii s vedľajšími svetlíkmi, ktoré farebne harmonizujú s rámom a platňou dverí, pôsobia veľkolepo a atraktívne. Aj rôzne druhy skiel môžu perfektne ovplyvniť vzhľad vchodových dvier.
Dvere s jedným vedľajším svetlíkom

DVERE S JEDNÝM VEDĽAJŠÍM SVETLÍKOM

Ak kombinujete dvere s vedľajším svetlíkom, vpustíte si do Vášho interiéru dodatočné svetlo. Použitím satinovaných skiel alebo špeciálnych skiel zostanú Vaše priestory napriek tomu chránené pred nežiadúcimi pohľadmi.Vedľajšie svetlíky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach.
Dvere s dvomi vedľajšími svetlíkmi

DVERE S DVOMI VEDĽAJŠÍMI SVETLÍKAMI

Impozantné a priestranné sú vchodové dvere s dvomi vedľajšími svetlíkmi. Perfektne sa hodia k dizajnu vchodových dvier – tu napr. pomocou pieskovania skla vo vedľajších svetlíkoch lizény opticky predlžujú vchodové dvere. Samozrejme je možné rámy vedľajších svetlíkov perfektne farebne prispôsobiť všetkým Internorm vchodovým dverám. Aj pri sklách máte k dispozícii veľký výber skiel.
Dvere s bezrámovými bočnými svetlíkmi

DVERE S BEZRÁMOVÝMI BOČNÝMI SVETLÍKAMI

Špeciálnym pútačom pohľadu je bezrámový bočný panel. Vďaka trojstrannému zaomietnutiu do muriva rám takmer úplne zmizne. Izolačné sklo uzatvára plošne lícujúc s rámom dvier a dodáva vchodu moderný vzhľad.